cover

Inspirujące blogerki świata mody

Dziś chcę się z Wami podzielić linkami do profili inspirujących kobiet. To cztery blogerki z Australii, które łączy niesamowite wyczucie mody. Są konsekwentne w swoim stylu, prezentują niezwykle dopasowane stylizacje. Każda z nich na swój sposób przedstawia za pomocą zdjęć piękną opowieść o swoim życiu.

Kate Waterhouse jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Pisze felietony dla Sun- Herald. Prowadzi też swojego bloga. Kate inspiruje mnie swoim eleganckim i minimalistycznym stylem. Bardzo często ubiera się od stóp do głów w jeden kolor. Na Instagramie pokazuje też zdjęcia swojej ślicznej córeczki.

kate

Fotografka i stylistka Amanda Shadforth kocha podróże. W pięknych, odległych zakątkach świata prezentuje swoje ubrania. Naturalne, niewymuszone stylizacje to jej specjalność. Jej zdjęcia przepełnione są słońcem i wiatrem. Sprawiają, że możemy się poczuć jak na wakacjach.

amanda

 

Sara Donaldson to blogerka mieszkająca w Sydney. Prowadzi modowego bloga Harper & Harley. Jest minimalistką i jak sama pisze, wyznaje “black, white and grey style philosophy”. Stworzyła własną linię butów dla australijskiej marki Tony Bianco. Na Instagramie dzieli się swoimi stylizacjami i zdjęciami z podróży.

sara

Modelka, fotografka i dyrektor kreatywna Zanita Whittington pracowała z takimi ikonami jak Louis Vuitton, Jimmy Choo czy Ralph Lauren. Rozwiane włosy Zanity i jej dziewczęca uroda nadają jej wygląd zadziornej rozrabiaki. Ona sama nie stroni od wyrazistych kolorów i dodatków.

zanita
Koniecznie podzielcie się ze mną Waszymi ulubionymi profilami kobiet świata mody, których fotografie Was inspirują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>